H95 hoker granatowy
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo wygodne oraz nowoczesne hokery firmy Halmar, które idealnie wpasują się w stylizację wnętrza pubu, kluby, kuchni, a także restauracji. Produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, tak aby służył przez lata. Stelaż został zrobiony ze stali chromowanej, zaś siedzisko pokryte zostało z przyjemnej tkaniny odpornej na zabrudzenia. Istnieje możliwość regulacji wysokości za pomocą mechanizmu pneumatycznego.
Dane techniczne:
- wymiary: 43/44/84-106/62-84 cm,
- materiał: tkanina / stal malowana proszkowo,
- kolor: granatowy
EAN: 2010001183532
Waga: 6.5 kg
Dane techniczne
| Materiał | Metal / tkanina |
| Kolor siedziska | Granatowy |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rodzaj nóg | Stopa |
| Szerokość | 43 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Wysokość całkowita | 106 cm |
| Wysokość do siedziska | 84 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.