H89 hoker stelaż - czarny, tapicerka - ciemny popiel
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo wygodne oraz nowoczesne hokery firmy Halmar, które idealnie wpasują się w stylizację wnętrza pubu, kluby, kuchni, a także restauracji. Produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, tak aby służył przez lata. Stelaż został zrobiony ze stali chromowanej, zaś siedzisko pokryte zostało z przyjemnej tkaniny odpornej na zabrudzenia. Istnieje możliwość regulacji wysokości za pomocą mechanizmu pneumatycznego.
Dane techniczne:
- wymiary: 41/48/88-108/64-84 cm,
- materiał: eco skóra / stal malowana proszkowo,
- kolor: ciemny popiel
EAN: 2010001169222
Waga: 8 kg
Dane techniczne
| Materiał | Metal / eko skóra |
| Kolor siedziska | Ciemny popielaty |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rodzaj nóg | Stopa |
| Szerokość | 41 cm |
| Głębokość | 48 cm |
| Wysokość całkowita | 108 cm |
| Wysokość do siedziska | 84 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.