H88 hoker stelaż - czarny, tapicerka - brązowy
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo wygodne oraz nowoczesne hokery firmy Halmar, które idealnie wpasują się w stylizację wnętrza pubu, kluby, kuchni, a także restauracji. Produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, tak aby służył przez lata. Stelaż został zrobiony ze stali chromowanej, zaś siedzisko pokryte zostało z przyjemnej tkaniny odpornej na zabrudzenia. Istnieje możliwość regulacji wysokości za pomocą mechanizmu pneumatycznego.
Dane techniczne:
- wymiary: 39/46/89-109/66-86 cm,
- materiał: eco skóra / stal malowana proszkowo,
- kolor: brązowy
EAN: 2010001169215
Waga: 7.8 kg
Dane techniczne
| Materiał | Metal / eko skóra |
| Kolor siedziska | Brązowy |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rodzaj nóg | Stopa |
| Szerokość | 39 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość całkowita | 109 cm |
| Wysokość do siedziska | 86 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.