H86 hoker biało / popiel
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo wygodne oraz nowoczesne hokery firmy Halmar, które idealnie wpasują się w stylizację wnętrza pubu, kluby, kuchni, a także restauracji. Produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, tak aby służył przez lata. Stelaż został zrobiony z płyty sprasowanej przez co hoker jest niezwykle stabilny.
Dane techniczne:
- wymiary: 43/42/81/76 cm,
- materiał: tkanina / polipropylen / sklejka,
- kolor: biało - popielaty
EAN: 2010001162681
Waga: 6.1 kg
Dane techniczne
| Materiał | Sklejka gięta / PP |
| Kolor siedziska | Biały / popielaty |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 43 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| Wysokość całkowita | 81 cm |
| Wysokość do siedziska | 76 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.