H51 hoker czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Bardzo nowoczesny oraz wygodny hoker firmy Halmar, który swoim wyglądem przykuwa wzrok każdego kto na niego spojrzy. Stołek barowy idealnie wpasuje się do eleganckich, ale zarazem nowatorskich wnętrz kuchni, restauracji oraz kawiarni, czyniąc je niepowtarzalnymi. Hoker został zrobiony z najwyższej jakości materiałów. Stelaż (nogi) wykonany jest z drewna litego , zaś siedzisko z tworzywa.
Dane techniczne:
- wymiary: 46/54/115 cm,
- materiał: drewno lite / stal malowana / polipropylen,
- kolor: drewno - buk,
- polipropylen - czarny
EAN: 2010001157144
Waga: 5.8 kg
Dane techniczne
| Materiał | Drewno lite / PP |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor podstawy | Buk |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 46 cm |
| Głębokość | 54 cm |
| Wysokość całkowita | 115 cm |
| Wysokość do siedziska | 76 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.