H44 hoker orzech/kremowy
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Niezwykle stylowy i oryginalny hoker H44 spodoba się nawet najbardziej wymagającym klientom. Jest to mebel wyjątkowy z kilku powodów, między innymi dzięki bardzo designerskiej formie, która kojarzy się z największymi ikonami współczesnego wzornictwa. Ponadto na uwagę zasługuje także bardzo klasyczna i stylowa kolorystyka, która z powodzeniem dopasuje się do bardzo różnorodnych aranżacji.
Dane techniczne:
- wymiary: 53/48/93÷115 cm,
- materiał: stal chromowana / sklejka gięta / eco skóra,
- kolor: drewno - orzech,
- eco skóra - kremowy
EAN: 2010001142409
Waga: 12.1 kg
Dane techniczne
| Materiał | Metal / sklejka gięta |
| Kolor siedziska | Orzech / kremowy |
| Kolor podstawy | Srebrny |
| Rodzaj nóg | Stopa |
| Szerokość | 53 cm |
| Głębokość | 48 cm |
| Wysokość całkowita | 115 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.