H43 hoker jasny dąb/biały
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo wygodne oraz nowoczesne hokery firmy Halmar, które idealnie wpasują się w stylizację wnętrza pubu, kluby, kuchni, a także restauracji. Produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, tak aby służył przez lata. Stelaż został zrobiony ze stali chromowanej, zaś siedzisko pokryte zostało z ekoskóry. Istnieje możliwość regulacji wysokości za pomocą mechanizmu pneumatycznego.
Dane techniczne:
- wymiary: 53/47/89÷111 cm,
- materiał: stal chromowana / sklejka gięta / eco skóra,
- kolor: drewno - jasny dąb,
- eco skóra - biały
EAN: 2010001142386
Waga: 10.9 kg
Dane techniczne
| Materiał | Metal / sklejka gięta |
| Kolor siedziska | Dąb jasny / biały |
| Kolor podstawy | Srebrny |
| Rodzaj nóg | Stopa |
| Szerokość | 53 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Wysokość całkowita | 111 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.