H100 hoker orzechowy / czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo wygodne oraz nowoczesne hokery firmy Halmar, które idealnie wpasują się w stylizację wnętrza pubu, kluby, kuchni, a także restauracji. Produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, tak aby służył przez lata. Stelaż został zrobiony ze stali przez co jest niezwykle stabilne.
Dane techniczne:
- wymiary: 53/50/88-109/64-85 cm,
- materiał: sklejka gięta / eco skóra / stal chromowana,
- kolor: orzech / czarny
EAN: 2010001178842
Waga: 9.5 kg
Dane techniczne
| Materiał | Metal / sklejka gięta |
| Kolor siedziska | Orzech / czarny |
| Kolor podstawy | Srebrny |
| Rodzaj nóg | Stopa |
| Szerokość | 53 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość całkowita | 109 cm |
| Wysokość do siedziska | 85 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.