Fotel pracowniczy IGOR popiel/jasny popiel
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wygodny, idealnie wyprofilowany fotel dla osób, które dużo czasu spędzają przed komputerem. Z fotelem tym, będziesz mógł skupić się na zadaniach, jakie masz do wykonania, a dyskomfort i ból pleców odejdą w zapomnienie. Mebel wykonany został z trwałych, łatwych w czyszczeniu materiałów, o szerokiej, stabilnej podstawie z kółkami, które umożliwiają przesuwanie. Kształt fotela jest wyprofilowany tak, by zapewnić najwyższy komfort siedzenia. Mechanizm TILT umożliwi bujanie się na fotelu oraz blokadę oparcia w pozycji pionowej.
Dane techniczne:
-mechanizm TILT,
-wymiary: 66/63/104÷114 cm,
-materiał: tkanina membranowa / siatka,
-kolor: siedzisko oraz oparcie - popiel, stelaż - jasny popiel
EAN: 2010001135494
Waga: 14.5 kg
Dane techniczne
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Jasny popielaty |
| Mechanizm | Tilt |
| Rodzaj siłownika | Gazowy |
| Szerokość | 66 cm |
| Głębokość | 63 cm |
| Wysokość całkowita (min-max) | 104÷114 cm |
| Wysokość do siedziska (min-max) | 45÷55 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.