FUTURA ława biały
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Powyższa ława to mebel nadający wnętrzu nowoczesnego, ekskluzywnego charakteru. Spory blat idealnie sprawdzi się zarówno podczas przyjęcia jako miejsce na przekąski jak i na codzień jako miejsce na laptopa, bukiet kwiatów, pilot od telewizora czy miejsce na niekończące się rozgrywki rodzinnych gier planszowych. Blat ławy został wykonany z płyty przez co jest wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości. Mebel prezentuje się elegancko i jest niezwykle funkcjonalny. Dodatkowa półka znajdująca się pod blatem jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, które pomoże pomieścić niezbędne gadżety w zasięgu ręki i utrzymać porządek na blacie głównym.
Dane techniczne:
-wymiary: 105/58/38 cm,
-materiał: MDF lakierowany,
-kolor: biały
EAN: 2010001150176
Waga: 22.9 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał | MDF lakierowany |
| Kolor blatu | Biały |
| Długość | 105 cm |
| Szerokość | 58 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.