FREGATA ława orzech miodowy / czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Powyższa ława to mebel nadający wnętrzu nowoczesnego, ekskluzywnego charakteru. Spory blat idealnie sprawdzi się zarówno podczas przyjęcia jako miejsce na przekąski jak i na codzień jako miejsce na laptopa, bukiet kwiatów, pilot od telewizora czy miejsce na niekończące się rozgrywki rodzinnych gier planszowych. Blat ławy został wykonany z płyty przez co jest wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości. Mebel prezentuje się elegancko i jest niezwykle funkcjonalny.
Dane techniczne:
-wymiary: 84/80/30 cm,
-materiał: MDF laminowany / stal malowana proszkowo,
-kolor: orzech miodowy - czarny
EAN: 2010001172666
Waga: 12.5 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał | MDF laminowany |
| Kolor blatu | Orzech miodowy |
| Kolor nóg | Czarny |
| Długość | 84 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.