ESPINOZA KWADRAT ława czarny / naturalny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Prezentowana ława to idealne dopełnienie wnętrza pokoju dziennego. Jest zarówno ozdobą pomieszczenia jak i praktycznym meblem. Stolik może pełnić we wnętrzu wiele funkcji - z łatwością przeistoczy się w imprezowy bufet, miejsce do pracy lub regał na książki. Blat ławy wykonany został z wytrzymałej płyty MDF okleinowanej, natomiast stelaż zrobiony został ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Całość prezentuje się niezwykle zjawiskowo, dzięki czemu z pewnością wniesie do wnętrza niebanalny klimat i nada mu wyjątkowości. Dodatkowa półka z hartowanego szkła znajdująca się pod blatem jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, które pomoże pomieścić niezbędne gadżety w zasięgu ręki i utrzymać porządek na blacie głównym.
Dane techniczne:
-wymiary: 65/65/45 cm,
-materiał: MDF okleinowany / szkło / stal malowana proszkowo,
-kolor: dąb naturalny - czarny
EAN: 2010001177050
Waga: 16.7 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Kwadratowy |
| Materiał | MDF laminowany |
| Kolor blatu | Dąb naturalny |
| Kolor nóg | Czarny |
| Długość | 65 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.