DESMOND 2 fotel gabinetowy ciemny popielaty
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wygodny, idealnie wyprofilowany fotel dla osób, które dużo czasu spędzają przed komputerem. Z fotelem tym, będziesz mógł skupić się na zadaniach, jakie masz do wykonania, a dyskomfort i ból pleców odejdą w zapomnienie. Mebel wykonany został z trwałych, łatwych w czyszczeniu materiałów, o szerokiej, stabilnej podstawie z kółkami, które umożliwiają przesuwanie. Kształt fotela jest wyprofilowany tak, by zapewnić najwyższy komfort siedzenia. Mechanizm TILT umożliwi bujanie się na fotelu oraz blokadę oparcia w pozycji pionowej.
✅O fotelu Desmond 2:
- mechanizm TILT,
- materiał:
-tkanina,
-kółka powlekane kauczukiem,
- kolor:
-popielaty
✅Wymiary:
✅Tkanina tapicerska wyróżnia się niebanalnym wyglądem i bardzo szerokim zastosowaniem. Pełni funkcję obicia mebli tapicerowanych, nie tylko do domu, ale także do lokali użytku publicznego. Wszystko za sprawą tego, że jest to materiał wytrzymały na uszkodzenia i zabrudzenia.
✅Mechanizm TILT - system dający nam możliwość swobodnego bujania się w fotelu. Jego zaletą jest bez wątpienia opcja blokowania fotela w pozycji do pracy, poprzez przyjęcie jednej wygodnej pozycji i zwolnienie blokady podczas relaksu. Fotel Desmond posiada funkcję regulacji wysokości i obrót o 360°.
✅Kółka powlekane kauczukiem - idealne do powierzchni twardych (płytki, marmur, panele itp).
Dane techniczne
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Ciemny popielaty |
| Mechanizm | Tilt |
| Rodzaj siłownika | Gazowy |
| Szerokość | 67 cm |
| Głębokość | 70 cm |
| Wysokość całkowita (min-max) | 112÷119 cm |
| Wysokość do siedziska (min-max) | 48÷55 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.