CARLO sofa rozkładana popiel
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Rozkładana sofa przyjemnym w odcieniu to zgrabna bryła, która świetnie sprawdzi się jednakowo w nowoczesnym pokoju dziennym i pokoju młodzieżowym. Za dnia sofa będzie oferowała komfortowe siedzisko dla trzech osób, natomiast w nocy po wcześniejszym rozłożeniu, zmieni się w dwuosobowe łóżko zapewniające bezpieczeństwo oraz komfort snu. Sofa umieszczona jest na lekko zaokrąglonych nóżkach stworzonych metalu.
Dane techniczne:
- wymiary: 175/83-97/74-38 cm, s
- sofa rozkładana,
- materiał: tkanina / stal chromowana,
- kolor: popielaty
EAN: 2010001173038
Waga: 27.5 kg
Dane techniczne
| Powierzchnia spania | 97/175 |
| Kolor | Popielaty |
| Mechanizm rozkładania | Wersalkowy klik-klak |
| Szerokość | 175 cm |
| Głębokość | 83 cm |
| Wysokość | 74 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.