CAPRI ława dąb san remo / czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Powyższa ława to mebel nadający wnętrzu nowoczesnego, ekskluzywnego charakteru. Spory blat idealnie sprawdzi się zarówno podczas przyjęcia jako miejsce na przekąski jak i na co dzień jako miejsce na laptopa, bukiet kwiatów, pilot od telewizora czy miejsce na niekończące się rozgrywki rodzinnych gier planszowych. Blat ławy został wykonany z płyty przez co jest wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości. Mebel prezentuje się elegancko i jest niezwykle funkcjonalny.
Dane techniczne:
- wymiary: 110/64/42 cm,
- materiał: MDF laminowany / stal malowana proszkowo,
- kolor: dąb san remo - czarny
EAN: 2010001158400
Waga: 17 kg
Dane techniczne
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Materiał | MDF laminowany |
| Kolor blatu | Dąb san remo |
| Kolor nóg | Czarny |
| Długość | 110 cm |
| Szerokość | 64 cm |
| Wysokość | 42 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.