BORYS LOW krzesło barowe niskie biały / tap. Inari 23
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Bardzo nowoczesny oraz wygodny hoker firmy Halmar, który swoim wyglądem przykuwa wzrok każdego kto na niego spojrzy. Stołek barowy idealnie wpasuje się do eleganckich, ale zarazem nowatorskich wnętrz kuchni, restauracji oraz kawiarni, czyniąc je niepowtarzalnymi. Hoker został zrobiony z najwyższej jakości materiałów. Stelaż wykonany jest z drewna litego, zaś siedzisko zostało pokryte tkaniną.
Dane techniczne:
- wymiary: 41/48/83/58 cm,
- materiał: drewno lite bukowe / tkanina,
- kolor: biały / INARI 23
EAN: 2010001155003
Waga: 6.7 kg
Dane techniczne
| Materiał | Drewno lite / tkanina |
| Kolor siedziska | Inari 23 |
| Kolor podstawy | Biały |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 41 cm |
| Głębokość | 48 cm |
| Wysokość całkowita | 83 cm |
| Wysokość do siedziska | 58 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.