BOLIVAR REG1 regał dąb złoty / czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Elegancki regał firmy Halmar. Mebel stworzony w stylu loftowym.
Dane techniczne:
- wymiary: 100/30/120 cm,
- materiał: MDF okleinowany / stal malowana proszkowo,
- kolor: dąb złoty - czarny
EAN: 2010001169888
Waga: 16.7 kg
Dane techniczne
| Materiał | MDF laminowany |
| Kolor | Dąb złoty |
| Ilość drzwi | 0 |
| Ilość szuflad | 0 |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.