BARI fotel rattanowy naturalny / czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Fotel BARI to mebel wykonany z rattanu, który ostatnimi czasy jest ulubieńcem miłośników wnętrz w stylu boho. Fotel posiada plecione siedzisko o zaokrąglonym kształcie. Średniej wysokości oparcie wraz z podłokietnikami zapewnia wygodę użytkowania. Nogi wykonane są wykonane ze stal malowanej proszkowo na czarno i zakończone są stopkami.
Fotel idealnie sprawdzi się we wnętrzu jak i w ogrodzie. Fotel BARI będzie świetnie komponował się z pozostałymi meblami ogrodowymi z oferty Halmar.
Dane techniczne:
- wymiary: 69/60/74/44 cm,
- materiał: rattan syntetyczny / stal malowana proszkowo,
- kolor: brązowy - czarny
EAN: 2010001170952
Waga: 2.8 kg
Dane techniczne
| Materiał | Rattan |
| Kolor siedziska | Naturalny |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Szerokość | 69 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Wysokość całkowita | 74 cm |
| Wysokość do siedziska | 44 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.