AMBASADOR fotel gabinetowy popielato-czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Ergonomiczna i zdrowa postura siedzenia przy biurku odgrywa kluczową rolę w życiu osoby, która ze względu na wykonywanie pracy biurowej prowadzi siedzący tryb życia. Na przeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób wychodzi nasz ergonomiczny fotel obrotowy którego głównym zadaniem jest promowanie prawidłowej i zdrowej postury podczas wielogodzinnego siedzenia. Fotel swoim bogatym wyposażeniem, możliwościami regulacyjnymi oraz specjalnie wyprofilowaną konstrukcją pozwala każdemu z osobna na przybranie właściwej i komfortowej pozycji przy biurku. W meblu zastosowano mechanizm regulacyjny Multiblock, który umożliwia odchylanie oparcia i jego blokadę w wybranej pozycji.
Dane techniczne:
- wymiary: 64/63/120-130/45-55 cm,
- funkcja MULTIBLOCK PLUS / aluminiowa podstawa / regulowany zagłówek / regulowane podłokietniki / regulowany punkt podparcia pleców,
- tkanina / siatka, kolor: czarno - popielaty
EAN: 2010001159735
Waga: 17.5 kg
Dane techniczne
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Mechanizm | Multiblock |
| Rodzaj siłownika | Gazowy |
| Szerokość | 64 cm |
| Głębokość | 63 cm |
| Wysokość całkowita (min-max) | 120÷130 cm |
| Wysokość do siedziska (min-max) | 45÷55 cm |
| Stan produktu | Samodzielny montaż |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.